Wednesday, August 19, 2009

"Damsız alamıyoruz bilader!"

Hoşgeldin herackles! Türkiye seni bekliyordu; bekliyormuş...


Evet, kısa süreliğine bir geliş; bir iade-i ziyaret; bir takdim; bir mukaddime! Sana geldim İstanbul, sana geldim Trabzon, sana geldim İngiliz turisti odunla döven Ordu; sana geldim o çirkin İtalyana tecavüz eden bok suratlı herif, sana geldim Emniyet Genel Müdürlüğü, sana geldim Dış İşleri Bakanlığı!..

-)Gelir gelmez kırmızı ışıkta saatte ortalama 90km ile gelen bir aracın altında kalmaktan son anda kurtuldum!

-)Gelir gelmez ilk gittiğim rock barda eleman "damsız bu tarafa alamıyoruz" diye sahneyi çaprazdan gören bir yere koydu bizi! Sahneyi görme hakkını elde eden (d)AM sahibi insanların (d)AMCIKLARI ise kafam kadardı! Herife "ne yani, gecenin bu saatinde kız arkadaşımızı mı arayalım yan tarafa oturmak için" dediğimde espriyi anlayacak zeka kırıntısını gülücüğüne yansıttı ama nafile; emir kulu ne de olsa!

-)Gelir gelmez belgede açıkça yazılı zıkkımın yazdığı gibi olduğunu gösterebilmek için tam 5 saat uğraşıp internetten bakılabilen bir şeye "Bakan onaylı" şahıs ile bakıp "Hmmm! Cidden doğruymuş bu be yav!" dedik; yetmedi resmi yazıyla bunu devlet-i aliyye'den tasdikli hale getirdik.

-) Gelir gelmez ilk toplantımı söz verildikten tam 7 gün sonra yapabildim! Sürekli ertelendi, işler çıktı. Plan, program hak getire!

-) Gelir gelmez eve sığamadım! Yatacak yeri zor buldum! Baba parasında nakit bazında azalmaya maruz kaldım! "Vurulduk ey halkım, bir de sen vur bize!"

Gelir gelmez geldiğime pişman oldum. Sıkıntıdan çiğ köfteye ve masturbasyona verdim kendimi. Ramazan da geliyor, bileğe kuvvet!


Sevgi ve hasret ile kucaklar, gözlerinden öperim!

h.

No comments: